Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Вісті з ПТНЗ

Вісті з ПТНЗ

   Українська земля породила багатьох письменників і поетів, які не тільки збагатили нашу літературу, але й уславили її серед інших літератур світу.

   Одне з найвеличніших імен серед них — ім'я Лесі Українки.

Детальніше...

   Вранці ще задовго до початку занять в актовому залі Колківського ВПУ зібралися учні та педагоги. Вони з нетерпінням чекали зустрічі з настоятелем храму Успіння Божої Матері села Оконськ отцем Олександром Лановим, який нещодавно повернувся із передової, куди відвозив бійцям гуманітарну допомогу. Дівчата і хлопці училища в черговий раз зв'язали маскувальну сітку, вирізали кілька сотень устілок, напекли різних кондитерських виробів і через отця Олександра відправили в Красногорівку, Станицю Луганську та Костянтинівку.

Детальніше...

   Ювілей – це завжди підсумок прожитої частини життя, своєрідний стимул до створення чогось нового, підкорення чергових, незвіданих досі вершин, котрі чекають попереду.

   2 грудня 2015 року свій «золотий» день народження відзначив і наш навчальний заклад – професійно-технічне училище №5 м. Ковеля.

Детальніше...

   Людяність починається з добра. В Колківському ВПУ майбутніх кваліфікованих робітників виховують з доброю душею, формують в учнів повагу, відкритість, терпимість, готовність йти на компроміс.

Детальніше...

  13-14 листопада 2015 року в місті Одеса відбувся  ХVІІІ Всеукраїнський чемпіонат з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2015».

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ