Вісті з ПТНЗ

   Усі ми в дитинстві гралися ляльками, а дорослими  дарували ляльки своїм дітям, і навряд чи замислювалися про особливу роль ляльки у вихованні дітей. Проте, у звичайній, знайомій із дитинства іграшці закладена багата життєва мудрість наших предків.

Детальніше...

Життя було б помилкою без музики 
Фрідріх Ніцше

   Музика – одна з багатьох речей, якими захоплюється сучасна молодь. Вона завжди відігравала важливу роль в історії світу. Ніщо так не відрізняє нинішнє молоде покоління, як його захоплення музикою. Величезна кількість молодих людей живе тільки нею, це їх пристрасть. Але звичайно, кожен має свій смак, за яким обирає свій стиль музики. Без сумніву можна сказати, що саме музика – один із способів впливу на життя молодої людини, саме в той період, коли формується її характер, цінності, погляди та переконання.

Детальніше...

  Ліна Костенко рано зійшла на поетичний Олімп України. Письменниця належить до плеяди найталановитіших із шістдесятників, які під час «хрущовської відлиги» сказали своє вагоме «ні» тоталітарному режимові.

Детальніше...

 20 березня в бібліотеці Маневицького професійного ліцею був проведений літературний вечір  на тему «Духовний олімп України», присвячений 85 річниці з дня народження Л. В. Костенко.

Детальніше...

Я – жниця довічна,

 Працюю терпляче,

 За радість труда

 І за пшеничний сніп.

                  Ліна Костенко                             

  «Небагато є сьогодні в Україні особистостей, перед якими б так заклякали і журналісти, й політики, і вся українська спільнота. Але таких особистостей і не може бути багато. Це та, вже майже міфічна порода аристократів духу або ж моральних авторитетів, беззаперечність позиції яких не порушується часом, простором, а тим більше «актуальними вітрами» - чи то політичними чи будь-якими іншими (андерграунд чи мейнстрім, постмодернізм чи постпостмодернізм), яким зовсім не лестить увага телекамер і слова яких моментально набувають історичного значення.»

 (За матеріалами газети «День» від 26 березня 2010 року)

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ