Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Вісті з ПТНЗ

Вісті з ПТНЗ

       9 липня 2015 року в ДПТНЗ «Луцьке ВПУ» завершено проект з конструювання, створення та передачі до ЗСУ бойового квадрокоптера, який тривав практично весь 2014-2015 навчальний рік.

      Дроїд було випробувано в присутності представника розвідроти 14 окремої механізованої бригади Андрія Я. та передано бійцям ЗС України, як зазначено у Акті передачі, «для подальшого використання у боротьбі з агресором».

      Шлях від ідеї до її втілення у життя був тривалим та непростим...

Детальніше...

  Кулінарні страви на кожен день і на свято вміють готувати в Колківському ВПУ. Яка господиня не мучилася запитанням: «Що приготувати сьогодні, щоб це було смачно і різноманітно, але при цьому швидко і без клопоту?». Цій майстерності вас навчать на кухні-кузні професійних кухарів в лабораторiях училища.

Детальніше...

 Протягом травня в Маневицькому професійному ліцеї проведено ряд заходів під гаслом "Ми-європейці". Проведені у ліцеї заходи допомогли учням усвідомити важливість європейського об’єднання, належність України до європейської сім’ї народів, ознайомили з культурою та побутом європейських країн тощо.

Детальніше...

  Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Вдалий вибір професії – це запорука того, що «не марно проживеш вік», натхненно працюватимеш і отримуватимеш від своєї роботи велике задоволення. Отже, найважливіше в житті – вчасно зрозуміти своє покликання і сказати собі: «Це − моє!».

Детальніше...

   Усі ми в дитинстві гралися ляльками, а дорослими  дарували ляльки своїм дітям, і навряд чи замислювалися про особливу роль ляльки у вихованні дітей. Проте, у звичайній, знайомій із дитинства іграшці закладена багата життєва мудрість наших предків.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ