Вісті з ПТНЗ

   14 квітня 2018 року  учні випускних груп ДНЗ «Ковельський центр ПТО» разом із своїми наставниками мали нагоду відвідати Київський національний університет культури і мистецтва, в рамках програми «День відкритих дверей – 2018». Цікава і змістовна програма знайомства із закладом сприяла кращому розумінню специфіки різних факультетів. Учні відвідали різноманітні творчі лабораторії, навчальні аудиторії. Найбільше вразило учнів спілкування з педагогами, з веселими і амбітними студентами, а ще оригінальний дизайн навчального закладу, технічне оснащення. Сніданок та обід в студентській столовій були смачним і приємним подарунком для екскурсійної групи.

Детальніше...

      Теплого сонячного дня 3 квітня 2018 року учні та педагоги ДНЗ "Ковельський центр ПТО" вийшли на прилеглі до навчального закладу території. Весело і завзято працювали, день видався теплим, сонячним, по – справжньому весняним.

Детальніше...

       Під таким гаслом пройшов День відкритих дверей у Державному навчальному закладі «Нововолинський центр професійно-технічної освіти».

      Сучасний ринок праці дуже мінливий, тому, щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно бути інформованим, знати і вміти співставити свої особистісні особливості з вимогами, які пред'являють професія і спеціальність.

Детальніше...

  Т.Г. Шевченко – національний Герой, символ України, геніальний поет,  художник, Пророк, чиї слова не втратили актуальності й нині... У тих правдивих словах – козацька вольниця  і тихе село,  біль знедоленого люду. Тому він  не залишає нікого байдужим: українцям припадає до душі, а вороги скаженіють від люті.

  Вшановуючи пам’ять Т.Г.Шевченка, 15 березня о 15 годині в актовій залі Ковельського центру ПТО відбувся святковий концерт, присвячений його творчості.

Детальніше...

Вже 55 літ стоїть надійно

І вікнами вдивляється в майбуть

Училище – це вище професійне,

Яке почесно Колківським зовуть.

       З метою підвищення престижу робітничих професій та здійснення профорієнтаційної роботи у Колківському ВПУ традиційно відбулось Свято професії. Учні урочисто і натхненно прославляли найжиттєдайніші професії усіх віків і поколінь. Тут оспівували ремесло вирощування та випікання хліба, а саме такі професії, як: тракторист, комбайнер, водій, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, а також кухар, кондитер.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вісті з ПТНЗ