Моніторингово-аналітична діяльність

Методичні рекомендації «Абетка для директора» розроблені для допомоги закладу освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти.

Детальніше...

Пропонуємо вашій увазі матеріали онлайн-моніторингів, проведені в системі професійної (професійно-технічної) освіти області:

      З метою аналізу ситуації та оперативного реагування в системі профтехосвіти області запроваджена система моніторингових досліджень по різних напрямках. Підсумком такої роботи є випуск щорічних інформаційно-аналітичних збірників. Зокрема, при підготовці щорічного збірника «Інформаційно-аналітичні матеріали діяльності системи ПТО Волинської області» НМЦ ПТО у Волинській області проводиться систематизація та узагальнення матеріалів по основних напрямках діяльності:

       Шановні колеги! У рамках підготовки науково-дослідної роботи «Ефективні механізми формування ринку праці: молодіжний аспект» ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» проводить онлайн-опитування «Навички ХХІ століття очима молоді та роботодавців».

Детальніше...

      За підтримки програми EU4Skills, що фінансується ЄС, Міністерство освіти і науки провело аудит 1254 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти України.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вектори інновацій Моніторингово-аналітична діяльність