Моніторингово-аналітична діяльність

Методичні рекомендації «Абетка для директора» розроблені для допомоги закладу освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти.

Детальніше...

Пропонуємо вашій увазі матеріали онлайн-моніторингів, проведені в системі професійної (професійно-технічної) освіти області:

       Шановні колеги! У рамках підготовки науково-дослідної роботи «Ефективні механізми формування ринку праці: молодіжний аспект» ДУ «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» проводить онлайн-опитування «Навички ХХІ століття очима молоді та роботодавців».

Детальніше...

      За підтримки програми EU4Skills, що фінансується ЄС, Міністерство освіти і науки провело аудит 1254 закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти України.

Детальніше...

    У даний час сайт для установи, зокрема і закладу освіти, служить одним з найважливіших інструментів її представлення в мережі Інтернет. Проте ефективність сайту як он-лайн візитівки може знижуватися, якщо сайт працює не так, як задумано. У зв'язку з цим важливим у підтримці веб-сайту етапом є аналіз роботи сайту. 

     Аналіз роботи сайту потрібен на регулярній основі, адже в іншому випадку неможливо оцінити, чи реалізує сайт усі 100% свого потенціалу. Також без регулярного аналізу неможливо вчасно помітити проблеми або перебої в роботі сайту і внести необхідні правки. Зауважимо, що однією з необхідних умов якісного функціонування веб-ресурсу є його своєчасне оновлення, максимальна зручність для користувачів, змістове наповнення.      

Пропонуємо вашій увазі аналіз веб-ресурсів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області:

Лист НМЦ ПТО у Волинській області від 27.05.2021 № 1/10-92 "Про моніторинг сайтів закладів П(ПТ)О області" + Додаток (Аналіз сайтів ЗП(ПТ)О (згідно ст.30 ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017)-2021)

Огляд сайтів ЗП(ПТ)О з організації вступної кампанії-2020

Моніторинг сайтів ЗП(ПТ)О-2019

Моніторинг сайтів ЗП(ПТ)О-2018

Аналіз сайтів ПТНЗ (згідно ст.30 ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017)-2018

Моніторинг сайтів ПТНЗ (згідно ст.30 ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017)-2018

Моніторинг сайтів ПТНЗ-2017

Ви тут: Главная Вектори інновацій Моніторингово-аналітична діяльність