Моніторингово-аналітична діяльність

    У даний час сайт для установи, зокрема і закладу освіти, служить одним з найважливіших інструментів її представлення в мережі Інтернет. Проте ефективність сайту як он-лайн візитівки може знижуватися, якщо сайт працює не так, як задумано. У зв'язку з цим важливим у підтримці веб-сайту етапом є аналіз роботи сайту. 

     Аналіз роботи сайту потрібен на регулярній основі, адже в іншому випадку неможливо оцінити, чи реалізує сайт усі 100% свого потенціалу. Також без регулярного аналізу неможливо вчасно помітити проблеми або перебої в роботі сайту і внести необхідні правки. Зауважимо, що однією з необхідних умов якісного функціонування веб-ресурсу є його своєчасне оновлення, максимальна зручність для користувачів, змістове наповнення.      

Пропонуємо вашій увазі аналіз веб-ресурсів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області:

Моніторинг сайтів ЗП(ПТ)О-2019

Моніторинг сайтів ЗП(ПТ)О-2018

Аналіз сайтів ПТНЗ (згідно ст30 ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017)-2018

Моніторинг сайтів ПТНЗ (згідно ст30 ЗУ «Про освіту» від 05.09.2017)-2018

Моніторинг сайтів ПТНЗ-2017

      Оновлення змісту професійної освіти потребує не лише наявності якісного комплексно-методичного забезпечення, матеріально-технічної бази, а й нового підходу до організації реформування освітньої системи. На вимогу часу в 2011 році за ініціативи Міністерства освіти і науки України започатковане моніторингове дослідження стану і розвитку ПТО, що сприяло створенню належних умов для оцінювання і прогнозування результатів розвитку даної освітньої галузі.

        Повідомляємо, що в 2014 році на виконання наказу МОН України від 31.01.2011р. № 61 “Про проведення моніторингового дослідження стану і розвитку професійно-технічної освіти” розпочато проведення завершального ІV етапу дослідження.

Детальніше...

Ви тут: Главная Інноваційна діяльність Моніторингово-аналітична діяльність