Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Вітаємо...

Вітаємо...

       У далекому 1967 році на околиці міста Ковеля свої двері для перших учнів відкрило Ковельське міське професійно-технічне училище №57, яке повинно було забезпечити робітничими кадрами майбутній промисловий гігант – завод "Ковельсільмаш". Майже кожен рік відкривались нові професії. Крім традиційних металообробних, розпочали підготовку учнів з професій сфери побуту і народних промислів. Тисячі висококваліфікованих робітників, які навчалися й закінчили цей заклад сьогодні успішно працюють не тільки на підприємствах Волині, а й далеко за її межами.

Детальніше...

Шановні учні!

Вітаємо вас з Міжнародним днем студентів!

   Золотим падолистом зустрічаємо Міжнародний день студентів, яке увійшло у життя як свято молодості, студентської активності, романтичних мрій та сподівань!

      А початком міжнародного відзначення стали мирні вияви громадянської позиції студентства середини ХХ століття.

       Бажаємо вам бути активними в громадській діяльності, мати принципову громадянську позицію. Нехай прагнення до знань  та самовдосконалення постійно зростає, нехай процес здобуття професії буде успішним та приносить задоволення, а роки навчання будуть насичені найяскравішими подіями.

Терпіння вам та наполегливості, енергії та натхнення, удач та успіхів! Будьте здорові, успішні та мирного неба вам, дорогі учні-студенти!

 

З повагою директор НМЦ ПТО у Волинській області    Зоя Парфенюк

      Колектив НМЦ ПТО у Волинській області щиро вітає педагогічний та учнівський колективи Любомльського професійного ліцею із півстолітнім  ювілеєм!

      Ювілей ліцею – це не тільки історична віха, це рубіж, який дає можливість озирнутися на пройдений шлях, згадати добрим словом тих,  хто тут працював і вчився. Це  ті педагоги, які сьогодні, переступаючи поріг,  сіють зерна науки та добра, ті, кого  вже немає, але живуть у пам’яті колег і учнів,  і педагоги-пенсіонери, для яких найвища нагорода у житті – успіхи колишніх учнів, їх щирі слова подяки.

Детальніше...

       19 жовтня Локачинська філія Оваднівського професійного ліцею відзначає 30-річний ювілей з часу створення. Копітка, щоденна робота педагогів та учнів створила сьогоднішній авторитет навчального закладу, який відіграє вагому роль у підготовці кваліфікованих робітників для агропромислового  комплексу, галузі будівництва та сфери побуту.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вітаємо...