Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Вітаємо...

Вітаємо...

Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас із професійним святом –

Днем працівників освіти і

75-річчям системи професійно-технічної освіти!

Детальніше...

      21 вересня 2015 року виповнилося 50 років Торчинському професійному ліцею!       

      За цією датою криється наполеглива праця багатьох педагогів, які почали свою діяльність ще у 1965 році. За роки свого існування училище виховало безліч гідних учнів, які стали успішними на ринку праці.

     Змінювалось покоління викладачів та майстрів виробничого навчання, керівників ліцею. Проте на всіх етапах розвитку Торчинського професійного ліцею педагогічний колектив об’єднувало бажання творчо працювати, шукати нове, постійно вдосконалювати навчально-виховний процес, оновлювати зміст підготовки фахівців.

      Система організації навчально-виховного процесу, яка створена у ліцеї, спрямована на формування активної громадянської позиції, виховання справжніх патріотів України, розвиток обдарованих учнів та підтримку учнів з особливими потребами.

       Ви відкриваєте неповторний світ своїм учням, вміло ведете їх  стежками любові і доброти, запалюючи в їх серцях вогник допитливості, віри у справедливість, віри у себе.

Детальніше...

   Щиро вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!

Детальніше...

       Шановні колеги, друзі, щиро вітаємо вас із загальнонаціональним святом – Днем Незалежності України!

Детальніше...

      Сім десятиліть віддаляють нас від тих днів, коли відлунали останні залпи найбільшої в історії людства війни.

      У ці дні ми по особливому усвідомлюємо значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення, більш глибшого сприймання набуває значення ціна Великої Перемоги, розуміємо, як важливо зберегти мир, злагоду, та засвідчуємо нашу глибоку шану ветеранам за їх мужність і героїзм.   

Детальніше...

Ви тут: Главная Вітаємо...