Статті

Електронна бібліотека

І. УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА МЕТОДИЧНА РОБОТА

ІІ. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

ІІІ. ПСИХОЛОГІЯ ТА СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА

IV. ВИХОВНА РОБОТА

V. ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ПРЕДМЕТИ

     Природничі предмети

  • Кондратюк  Валентина Миколаївна, викладач природничих предметів Торчинського професійного ліцею. Збірник інтерактивних вправ. Модельні портрети.
  • Каліщук Галина Анатоліївна, викладач біології ПТУ №22 смт Луків. Збірка відеопрезентацій. Біорізноманіття.

    Математика, фізика, інформатика

   Гуманітарні предмети

VІ. ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА

  VІІ. ІНШІ ПРЕДМЕТИ

         У останні роки електронні бібліотеки стають невід'ємною частиною діяльності в багатьох галузях освіти і науки. Електронні підручники, навчальні посібники, методичні напрацювання, фото- та відеоматеріали, таблиці, карти та інша інформація на електронних носіях – зручні та доступні для великої кількості користувачів. Всю необхідну інформацію можна знайти за лічені хвилини, до того ж з будь-якого місцезнаходження, єдина умова – вихід до Інтернету. Термін зберігання електронної інформації майже необмежений у часі.

      Електронна бібліотека НМЦ ПТО орієнтована, в першу чергу, на керівників, викладачів, майстрів в/н системи професійно-технічної освіти Волинської області. Створення її має на меті допомагати педагогам у підготовці до теоретичних та практичних занять, сприяти навчально-методичній, творчій діяльності та зростанню фахового рівня.

Детальніше...

Національно-патріотичне виховання

«Визначні місця та важливі об’єкти Волинського краю», збірник учнівських досліджень.

«Технології з національно-патріотичного виховання учнів», збірник напрацювань педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Сучасні методи, засоби, прийоми, форми роботи з формування гнучких, м’яких навичок», збірник матеріалів з досвіду педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області. Укладач: Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

Превентивно-правове виховання

«Формування позитивного ставлення до життя», збірник матеріалів роботи з антисоціальними групами в соціальних мережах. Укладач: Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

«Соціалізація особистості в умовах компетентнісного підходу», збірник напрацювань педагогів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

«Турбуємось про здоров'я в умовах карантину», методичний посібник. Укладачі: авторський колектив Колківського ЦПО. 

Учнівське самоврядування
Євроатлантична інтеграція

«Планета дружби», збірник авторських сценаріїв координаторів європейських клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області.

«Завдання онлайн-олімпіад, вікторин для європейських клубів», збірник завдань. Автор: Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

«Виконання завдань Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції, Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України», з досвіду діяльності європейських клубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волинської області. Укладач: Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

Координаторам виховної роботи

«Ведення сторінки «Додаткові відомості, спостереження та підсумки навчально-виховного процесу учня за період навчання» в журналі обліку, реєстрації підсумків організації та проведення виховної роботи», методичні рекомендації. Укладачі: авторський колектив педагогів закладів П(ПТ)О області.

«Організація і зміст виховної діяльності в закладі професійної (професійно-технічної) освіти», інструктивно-методичний порадник заступнику директора з навчально-виховної роботи. Автор: Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

Методичні рекомендації класним керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Виховна робота в умовах воєнного стану». Автор:  Юрченко С.Й., НМЦ ПТО у Волинській області.

     

Пропонуємо переглянути  сторінки  сайтів ЗП(ПТ)О, які відображають діяльність бібліотек професійно-технічних навчальних закладів області. На даних ресурсах можна знайти не лише правила користування бібліотеками, каталоги наявної літератури, а й опис проведених заходів, тематичних виставок, переліки корисних посилань, а також іншу цікаву інформацію для користувачів тощо.

 

Природничі предмети

Біологія та екологія

Географія

Хімія

 

Гуманітарні предмети

Українська мова та література

Зарубіжна література→..........

Іноземні мови

 

Суспільні предмети

Історія

1. «Крізь темряву століть – у сьогодення», методичний посібник. Автор Кобиць Наталія Леонідівна, Торчинський професійний ліцей.

2. «Історія у світі інноватики», методичний посібник. Автор Шуляковська Жанна Сергіївна, Колківський центр професійної освіти.
3. «Наш край в курсі історії України», збірник конспектів уроків. Укладачі: авторський колектив викладачів історії
 
4. «Діагностичні контрольні завдання з історії України за курс базової середньої освіти», збірник завдань з історії України. Укладачі: авторський колектив викладачів історії.
 
Правознавство
 «Основи трудового  законодавства: від теорії до практики», посібник-практикум. Автор Антонюк Наталія Петрівна, ДНЗ «Ковельський центр ПТО».
 
Громадянська освіта

«Збірник тематичних завдань з предмета «Громадянська освіта». Автор: Лешко Олена Анатоліївна,  ДНЗ «Нововолинський центр ПТО».

Соціологія та основи філософських знань
 
«Основи філософських знань» для фахових молодших бакалаврів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» (дистанційна форма навчання), методичні поради. Автор: Місюра Володимир В'ячеславович, ДПТНЗ «Луцьке ВПУ будівництва та архітектури».

Фізична культура та Захист України

Фізична культура

Захист України→...

Ви тут: Главная