Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Волинській області - Дистанційна освіта

Дистанційна освіта

      ТОВ "Універсальний освітній простір "Aкцент" http://ues.by пропонує прості, зрозумілі та доступні рішення для підтримки неперервності навчального процесу у Вашому закладі, організації навчання на відстані, навчання обдарованих дітей, дітей з особливими потребами.

    Електронний освітній ресурс http://ac-cent.com/ua/, який апробовано та схвалено до використання в навчальних закладах України (протокол НМР з питань освіти Міністерства освіти і науки України №1 від 30.05.2016 року).

    Універсальний освітній простір "АCCENT" − динамічне, адаптивне Е-середовище. Його встановлення та використання викладачами та учнями в навчальному закладі не потребує спеціального програмного забезпечення та високого рівня ІТ-компетентності.

Детальніше...

Наша мета – революція в освіті…

Наші переваги – будь-коли,  будь-який пристрій, будь-де, будь-хто…

      «Prometheus» – український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК). Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України. «Prometheus» пропонує безкоштовний онлайн-доступ до найкращих навчальних курсів університетського рівня всім бажаючим в Україні незалежно від місця проживання, віку, статків, стану здоров’я тощо, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси викладачам, університетам та компаніям.   

Детальніше...

     Українськими виробниками розроблено доступну, відкриту електронну платформу (електронний освітній ресурс), для розвитку та підтримки електронного навчання як дистанційного, так і очного.

     «АCCENT» - новий портал дистанційної освіти http://www.ac-cent.com/.

Детальніше...

      До уваги педагогічних працівників та учнів ПТНЗ області!

     Міжнародний проект «10Minschool» – це революційна ідея, яка вірить, що успіх кожного учня залежить від нього самого, це впровадження найсучасніших технологій в навчальний процес. Академічний успіх – основний пріоритет курсу.

Детальніше...

Ви тут: Главная Інноваційна діяльність Дистанційна освіта