Поради щодо створення центрів кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти

«Освіта сьогодні. Кар'єра завтра. Успіх завжди!»

 

Кар'єрне зростання та саморозвиток

 

 

      Основна мета Центру кар’єри − надання допомоги учням та випускникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти у працевлаштуванні. Даний центр можна розглядати як ресурс системної підтримки молодої людини в становленні її як молодого фахівця.

Детальніше...

    «Чи реально заробити перші кошти, працюючи лише на себе?» – «Так, наприклад, започаткувавши стартап з кур’єрської доставки на велосипедах, або нагодувавши смачними обідами офісних працівників, чи прикрасивши гостей будь-якого свята оригінальним святковим гримом…» Саме такими ідеями та можливостями для розвитку власної справи поділилися учасники обласного конкурсу на кращу бізнес стартап-ідею серед здобувачів освіти ЗП(ПТ)О, який був проведений у лютому-травні 2021 року з метою активізації та популяризації розвитку підприємницької діяльності серед учнівської молоді.

Детальніше...

       11 травня 2021 року обласний координатор діяльності центрів кар’єри, методист НМЦ ПТО у Волинській області Оксана Добровольська, взяла участь у онлайн-консультуванні з питань створення та функціонування центру кар’єри закладу професійної (професійно-технічної) освіти, організованому НМЦ ПТО у Полтавській області. Учасниками зустрічі стали заступники директорів з навчально-виховної роботи ЗП(ПТ)О Полтавщини, представники методичних центрів та зацікавлені працівники у формуванні кар’єрних компетенцій здобувачів освіти.

Детальніше...

      Формування кар’єрних компетентностей учнівської молоді не полишає своєї актуальності. В Навчально-методичному центрі ПТО у Волинській області розпочала своє функціонування «Кар’єрна бібліотечка». Дана підбірка книг створена в рамках всеукраїнського освітнього проєкту «Від освіти до кар’єри» та надана мережею EducationUSA для використання у роботі із здобувачами освіти ЗП(ПТ)О області.

Детальніше...

        У рамках реалізації проєкту «Підтримка Євросоюзом сходу України – відновлення, зміцнення миру та урядування» програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, розроблено навчальний посібник курсу «Основи підприємництва» для ЗП(ПТ)О.

Детальніше...

Ви тут: Главная Вектори інновацій Центр кар’єри ЗП(ПТ)О