З метою розширення мережі інформаційних ресурсів системи ПТО Волині, підняття престижу даної освітньої галузі в 2005 році розпочав своє функціонування офіційний web-сайт Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області. В 2013 році творчою групою НМЦ ПТО розроблено його нову технічну версію. Адміністрування сайту здійснюється працівниками методичного центру.
Сайт НМЦ ПТО у Волинській області спрямований на ознайомлення широкого загалу працівників ПТО з структурою та напрямами роботи установи, офіційними матеріалами, організаційними заходами, інноваційною та видавничою діяльністю центру та виховною роботою. На його сторінках також можна знайти підбірку корисних Інтернет-посилань, останні новини з життя профтехосвіти області, анонси запланованих подій тощо.Для систематизації поданої інформації та підвищення зручності користування його змістове наповнення розподіляється на тематичні розділи (пункти меню). На веб-ресурсі для зручності його користувачів створена мапа сайту.
Колектив центру постійно працює над тим, щоб web-сайт НМЦ ПТО був функціональним та інформативно насиченим Інтернет-ресурсом, тому ми будемо вдячні за пропозиції щодо його вдосконалення.


«Оновлення змісту навчання – запорука якісної підготовки сучасного кваліфікованого робітника» – тема засідання методичної секції педагогічних працівників сфери легкої промисловості професійно-технічної освіти Волині, яка відбулася 21 березня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Волинській області в режимі онлайн.
Методист НМЦ ПТО Ольга Іванюк розпочала методичну естафету «Формування професійних компетентностей майбутніх фахівців», ознайомивши учасників з інноваційними формами навчання у системі професійної (професійно-технічної) освіти та основними напрямками оновлення змісту професійно-технічної освіти шляхом розроблення освітніх програм з професій на основі компетентнісного підходу. Особливу увагу вона звернула на новий державний освітній стандарт з професії «Кравець» та шляхи його впровадження в освітній процес.
До року військового вторгнення російської федерації на територію України – року спротиву українського народу військовій агресії у лютому 2023 року проведено обласний конкурс творчих есе «Один день війни - один день спротиву».
Цифровізації діяльності закладу освіти сьогодні повинна спиратися на апробовані технології, які успішно зарекомендували себе у цій сфері. Такими є хмарноорієнтовані сервіси від компанії Google , яка надає користувачам інтернету велику кількість продуктів, сервісів та послуг, серед яких більшість можна застосовувати для організації освітнього процесу.
Додатки Google дозволяють створити єдине освітнє інформаційне середовище у закладі освіти, що сприяє розвитку управлінської, освітньої, методичної і організаційної діяльності. Існує набір базових сервісів, які служать для підтримки управлінських процесів у ЗП(ПТ)О. Це Google-диск, клас, календар, документи, meet, Keep. Саме про їх використання йшлося 17 березня ц.р на секції заступників директорів, методистів ЗП(ПТ)О, які координують загальноосвітню підготовку.